Ogłoszenia Parafialne

II Niedziela Okresu Zwykłego

16 I 2022

   1. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo prosimy by przestrzegać obowiązujących zasad sanitarnych: zachowanie bezpiecznej odległości, noszenie maseczki, Komunię Świętą przyjmujmy na dłoń, lub ewentualnie na samym końcu.
   2. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na ogrzewanie 3040 zł (ogrzewanie i oświetleni w grudniu kosztowało nas 3759zł), od I KŻR 1000 zł oraz od IV KŻR 1000 zł. Dziękujemy także za wszystkie ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej oraz przelewane na konto parafialne.
   3. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu po uzgodnieniu telefonicznym z osobami zgłaszającymi taką prośbę.
   4. W ramach 100 lecia istnienia naszej archidiecezji organizowana jest Jubileuszowa Pielgrzymka do Rzymu w terminie 26-30 kwietnia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. proboszczem.
   5. Dni Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Jedni drugich ciężary noście, i tak wypełnicie prawo Chrystusa (Gal. 6, 2) rozpoczną się w Kościele Łódzkim 16 stycznia. Zachęcamy do modlitwy o jedność chrześcijan oraz wzięcia udziału w nabożeństwach, których program znajdziemy na plakacie.
   6. W kiosku prasa religijna, W Gościu Niedzielnym dodatek z płytą z nagraniami Pisma Świętego (Księga Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa).
   7. Składamy wielkie podziękowanie osobom sprzątającym nasz kościół. Do sprzątania zapraszamy w sobotę po porannej Mszy.
   8. Dziś po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie.
   9. W przyszłą niedzielę, 23 stycznia, po Mszy o 1230 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
   10. Z naszej wspólnoty odeszli:

   ŚP. Kazimierz Karcz l. 80 z ul. Słowiańskiej

   ŚP. Włodzimierz Maksajda l. 80 z ul. Zarzewskiej

   ŚP. Teodora Kustosz l. 91 z ul. Chełmońskiego

   ŚP. Stanisława Kowalska l. 93 z ul. Kaliskiej

   ŚP. Larysa Lorek l. 75 z ul. Doroszewskiego