Ogłoszenia Parafialne

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
17 IX 2023 r.

1.) Dziś na Mszy o 1230 poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych oraz błogosławieństwo na nowy rok szkolny. Zapraszamy także na spotkania biblijne w czwartek oraz spotkanie modlitewne w piątek po wieczornej Mszy.

2.) Już dziś zapraszamy na wieczór uwielbienia (adoracja ze śpiewem) w niedzielę 24 września po wieczornej Mszy. Przypominamy, że w pn, wt, śr po wieczornej Mszy adoracja w ciszy, o 1445 Godzina Miłosierdzia.

3.) Dziś w czasie sumy zostanie uroczyście rozpoczęty tzw. „synod” parafialny. Jutro spotkanie Rady Parafialnej po wieczornej Mszy.

4.) Pomieszczenie nowej kancelarii oraz rozmównicy wymaga nadal wykończenia, ale jest już oddane do użytku. W niedziele i święta, kiedy spowiedź odbywa się w czasie liturgii, zapraszamy do spowiedzi w rozmównicy – wejście z kruchty kościoła. W dni powszednie spowiedź przed liturgią w konfesjonałach. Wejście do nowej kancelarii znajduje się od frontu kościoła.

5.) W kiosku prasa religijna, zachęcamy do lektury.

6.) Wszystkim sprzątającym naszą świątynię, dziękujemy z całego serca. Zapraszamy do pomocy w sobotę po porannej Mszy.

7.) Bardzo dziękujemy za wszystkie składane ofiary oraz za wpłaty na konto parafialne przeznaczone na aktualne remonty i prace porządkowe (schody do salki Jana Pawła, wykończenie kancelarii, pomieszczenia gospodarcze).

8.) We wtorek od 1800 możliwość skorzystania z porad prawnych w salce Ojca Pio.

Ze wspólnoty parafialnej odeszli:

ŚP Marianna Szkudlarek l. 85 z ul. Przybyszewskiego

ŚP Waldemar Tomczak l. 68 z ul. Lubelskiej

Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.