Ogłoszenia Parafialne

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

25.VII.2021 r.

1. Przypominamy o wakacyjnym porządku liturgii: pn, wt, śr. o 1730 zapraszamy na nowenny, po nich wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i Eucharystia o 1830. Codziennie o 1445 Godzina Miłosierdzia a od 1730 czas adoracji.

2. Kuria Biskupia zaprasza do udziału w pieszych pielgrzymkach, które wyruszą z wielu miejsc naszej archidiecezji na Jasną Górę. Hasło tegorocznego pielgrzymowania brzmi: Jezus Nadzieją Kościoła Łódzkiego. 96. Łódzka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy 21 sierpnia z Sanktuarium MB Zwycięskiej. Informacje o zapisach na stronie parafialnej. Do wspólnego pielgrzymowania zapraszamy naszych parafian do grupy I.

3. Dziś po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na wsparcie charytatywnej działalności Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

4. W kiosku prasa religijna, zachęcamy do lektury.

5. Dziękujemy osobom sprzątającym nasz kościół i zapraszamy w każdą sobotę po porannej Mszy, do pomocy.

6. Dziś po każdej Mszy Świętej będziemy błogosławić pojazdy i kierowców, powierzając ich Bożej opiece przez wstawiennictwo św. Krzysztofa, dzisiejszego patrona. Dziś o 1830 będziemy również polecać w modlitwie ks. Krzysztofa, z racji jego imienin.

******************************************************************************

ZAPOWIEDZI O ZAMIERZONYM ŚLUBIE

Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Zapowiedzi nr 19/2021

Łukasz Michalczykcywilnie związaniz parafii tutejszej
Magdalena Michalczykcywilnie związaniz parafii tutejszej